Küpsised

Küpsised

 

Dunlop Hiflex Oy veebisaidil kasutatakse küpsiseid selle selgituse kohaselt. Selgituse abil saate ettekujutuse sellest, miks ja kuidas küpsiseid kasutatakse ning kuidas saate ise nende kasutamist hallata.

 

ÜLDTEAVE KÜPSISTE KASUTAMISE KOHTA

 

Küpsiseid kasutatakse, et mõista paremini veebisaidi kasutajate käitumist ning pakkuda neile individuaalset kasutuskogemust. Küpsiste abil saab näiteks veebisaidi kasutamist kiirendada, sujuvamaks muuta ja kasutajasõbralikumaks arendada. Küpsiseid ei kasutata kasutajate isikuandmete kogumiseks ega nende edastamiseks kolmandatele isikutele.

 

MILLISEID KÜPSISEID KASUTATAKSE JA KUIDAS?

GOOGLE ANALYTICS

Dunlop Hiflex kasutab Google Analyticsit, et koguda andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Andmeid kogutakse selle tagamiseks, et veebisait vastaks kasutajate vajadustele ja veebisaidi saaks muuta veelgi paremaks. Google Analytics salvestab andmeid selle kohta, milliseid veebilehti kasutaja külastab, kui kaua veebisaidil viibitakse, kustkaudu veebisaidile tullakse ja milliseid linke klõpsatakse.

 

KÜPSISTE HALDAMINE

 

Kasutaja saab küpsiste kasutamise tema külastatavatel brauserilehtedel heaks kiita, eemaldada või täielikult keelata. Tuleb arvestada, et küpsiste kasutamise keelamine võib piirata veebisaidi toimivust ja halvendada kasutajakogemust. Seaded on eri brauserites erinevad, nii et nende muutmiseks tuleb tutvuda näiteks kasutatava brauseri spikriosaga. Lisateavet küpsiste ja nende haldamise kohta leiate järgmistelt veebilehtedelt:

www.aboutcookies.org või www.viestintavirasto.fi

Lisateavet brauseri kasutamisel põhineva reklaami kohandamise kohta leiate veebilehelt:

www.youronlinechoices.com