Määrimistarvikud

Lai valik määrimisvarustust maailma juhtivatelt tootjatelt. Impordime tooteid maailma juhtivatelt ettevõtetelt nagu Flexbimec, Piusi ja Pressol. Õlipumbad, määrdepumbad ning nende mõõdikud ja tarvikud. Määrimiskoostud, määrimiskärud ja vanaõliseadmed. Bensiini- ja diislipumbad ning nende püstolid ja tarvikud. Adblue-tankimiskomplektid ja muud tooted. Flexbimec-voolikutrumlid väga laias valikus. Värvitud ja roostevabast materjalist trumlid. Trumleid on saadaval igaks otstarbeks.

Lae kataloog alla / Скачать каталог

Pumbad

Flux-mahutipumbad. Elektrimootorid ja torupumbaseadmed Tippkvaliteediga mahutipump. Flux-toodete hulgast leiate õige rakenduse peaaegu igale ainele; väga palju eri variante ja materjale. Lahendused voolavatele vedelikele, väga suure viskoossusega vedelikele, pastalaadsetele materjalidele, toiduainetetööstuse toodetele jne. Torupumpade materjaliks on RST, hastelloy C, alumiinium, polüvinüülfluoriid (PVDF), polüpropüleen (PP). Elektriga, suruõhuga või akudega käitatavad mootorid. Lai valik tooteid ka ATEX-nõuetega ruumide jaoks. Lai valik Tapflo-membraanpumpasid. Korpuse materjal alumiinium, teflon, polüeteen, malm, Aisi316. Membraanid EPDM-ist, alternatiivselt nitriilist või teflonist. Tootlikkuse vahemik 9–420 l/min. Tooted ka ATEX-nõuetega ruumide jaoks.

Lae kataloog alla / Скачать каталог

Õlid ja määrdeained

Meie tootevalikusse kuuluvad Neste õlid ja määrdeained tööstuse ja korrashoiu vajadusteks. Põhilised hüdroõlid ja -määrdeained on laias valikus saadaval kõigis meie müügipunktides kogu Soomes. Meilt saab ka klaasipesuvedelikke ja muid kemikaale. Envi-keskkonnatooted on määrdeainete müügi tähtis osa. Õli absorptsioonimatid, õli absorptsiooniplaadid, puhastusnöörid ja lekete esmaabikomplektid meie kauplustest.

Tarvikud

Kõik tarvikud tööstuses kasutamiseks ja eraisikutele. Meie kataloog sisaldab laias valikus töökindaid, aerosoole, hermeetikuid, määrdeaineid, survepesutarvikuid, rehvitäitepüstole, erinevaid mahutikraane ja -pumpasid, kimbusidemeid, klaasipesuvedelikke jms. Kõik korraga ühest kohast ja ühe külastusega.

Uudistoode / Новинка: Eurodainu ja Quicker