Kauplused

DUNLOP HIFLEXI KAUPLUSED

TALLINN

Läike tee 32/1, Peetri alevik, Rae vald
EE-75312 Tallinna

+372 605 4911

tallinn@dunlophiflex.ee

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 17:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

TARTU

Sepa 15C
EE-50113 Tarto

+372 734 1301

tartu@dunlophiflex.ee

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 17:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

VANTAA | PETIKKO

Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

+358 20 762 5660

vantaa@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

Väljaspool tavapäraseid lahtiolekuaegu: 24 h valve / +358 20 762 5656

› Vaadake asukohta kaardil

TURKU

Orikedonkatu 11
20380 Turku

+358 20 762 5800

turku@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

KOTKA

Kyyhkylänkuja 2
48600 Kotka

+358 20 762 5780

kotka@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

KOUVOLA

Korjalankatu 1
45130 Kouvola

+358 20 762 5790

kouvola@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

LAHTI

Vipusenkatu 2
15230 Lahti

+358 20 762 5840

lahti@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

HÄMEENLINNA

Luukkaankatu 2 B
13110 Hämeenlinna

+358 20 762 5740

hameenlinna@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

IMATRA

Sauramonkuja 2
55800 Imatra

+358 20 762 5750

imatra@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

PORI

Ojantie 30
28130 Pori

+358 20 762 5880

pori@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

PIRKKALA

Jasperintie 320
33960 Pirkkala

+358 20 762 5700

pirkkala@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

MIKKELI

Yrittäjänkatu 17
50130 Mikkeli

+358 20 762 5850

mikkeli@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

JYVÄSKYLÄ

Kuormaajantie 46
40320 Jyväskylä

+358 20 762 5770

jyvaskyla@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

JOENSUU

Pankakoskentie 22
80130 Joensuu

+358 20 762 5760

joensuu@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 8:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil

ROVANIEMI

Ahjotie 27
96320 Rovaniemi

+358 20 762 5890

rovaniemi@dunlophiflex.fi

Lahtiolekuajad
E–R 7:00 – 16:00
L ja P suletud

› Vaadake asukohta kaardil