Haldus

Pasi  Heimolehto

Tegevjuht
+358 20 762 5710
pasi.heimolehto@dunlophiflex.fi

Finantsosakond

Sari Tapanainen

Finantsjuht
+358 20 762 5638
sari.tapanainen@dunlophiflex.fi

Anne Vainikka

Müügireskontro
+358 20 762 5609
anne.vainikka@dunlophiflex.fi

Petra Watjus-Laine

Ostureskontro
+358 20 762 5615
petra.watjus-laine@dunlophiflex.fi

Arveandmed Eesti tarnetele

E-arveldamine (Eesti):

E-arvete vastuvõtu valmidust meil täna veel ei ole kuid saatmise valmidus on olemas läbi Omniva Arvekeskuse.

Arvete vastuvõtmise e-posti aadress:

arved@dunlophiflex.ee

Paberarved:

Dunlop Hiflex Oy Eesti filiaal
Tiilenpolttajankuja 4
FI-01720 Vantaa
Finland

KMK reg-nr: EE100523678

Arveandmed Soome tarnetele

E-arveldamine (Soome):

Ettevõte: Dunlop Hiflex Oy
Osapoole identifitseerimiskood: 003714414028
Vahendaja: Liaison Technologies Oy

Arvete vastuvõtmise e-posti aadress:

laskut@dunlophiflex.fi

Paberarved:

Dunlop Hiflex Oy
Tiilenpolttajankuja 4
01720 Vantaa

KMK reg-nr: FI14414028

Materjalihaldus

Peter Skogster

Materjali- ja IT-haldus
+358 20 762 5860
peter.skogster@dunlophiflex.fi

Turundus

Ville Aaltonen

Ärijuht
+358 20 762 5607
ville.aaltonen@dunlophiflex.fi

Kvaliteet

Hannes Kauppinen

Kvaliteedijuht
+358 20 762 5600
hannes.kauppinen@dunlophiflex.fi