Ettevõte

DUNLOP HIFLEX OY

on hüdraulikale, pneumaatikale ja kõigile voolikutele spetsialiseerunud ettevõte. Oma üle 50-aastase tegutsemisperioodi ajal on Dunlop Hiflex laiendanud oma tootevalikut pneumaatika, komponentide, tööstustoodete, hüdrauliliste tööriistade ja määrimistarvikute valdkondadele.

Dunlop Hiflexil on 14 oma kontorit ja kauplust Soomes, kauplused Eestis Tallinnas ja Tartus ning kogu Soomet kattev edasimüügivõrgustik. See tagab tootevaliku laia ja ööpäevaringse kättesaadavuse tööstuse, esmapaigalduse, korrashoiu ja masinaalltöövõtjate vajadusteks.

Dunlop Hiflexi tooted on kiiresti kättesaadavad ka mujal Euroopas. Dunlop Hiflex Oy on osa Itaalia kontsernist Alfagomma, kes on spetsialiseerunud hüdraulika- ja tööstusvoolikute ja liitmike valmistamisele ja tarnimisele. Alfagomma SpAl on Dunlop Hiflexi müügifirmad Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Beneluxi maades ja Saksamaal.

DUNLOP HIFLEX oy eesti filaal

on Eesti turul esindatud juba üle 20 aasta oma esindustega Tallinnas ja Tartus ning edasimüüjatega üle Eesti. Meie eesmärgiks on tootevaliku laiendamine Eesti turul ja teeninduskvaliteedi tõstmine.

Seatud eesmärgi saavutamiseks toetume kontserni suurele potentsiaalile ja pikaajalistele kogemustele kuid arvestades kohaliku turu eripäradega. Meie sooviks on tihedas koostöös klientidega välja kujundada teeninduskeskus, mis suudaks rahuldada ka kõige kiireloomulisemad ja nõudlikumad tellimused.

DUNLOP HIFLEX SKANDINAAVIAS JA BALTI RIIKIDES

5

Riigis

300

Töötajat

65

Miljonit eurot käivet

65

Kauplust

150

Edasimüüjat

ISO

9001
Sertifikaat

Juhatus

Pasi  Heimolehto

Tegevjuht

Ville Aaltonen

Ärijuht

Ari Oinonen

Müügijuht – OEM, korrashoid ja edasimüük

 

Mika Merikanto

Müügijuht – kontorid

Peter Skogster

Materjali- ja IT-juht

Sari Tapanainen

Finantsjuht

Video

Pirkkala keskladu ja tootmistehas

Alfagomma ettevõtte video