Voolikud

Rahvusvaheliste standardite kohaselt valmistatud kummist, termoplastist ja PTFE-st voolikud. Lisaks kuuluvad tootevalikusse Dunlop Hiflexi välja töötatud erivoolikud, mis ületavad rahvusv aheliste standardite kohaselt rõhule, painutusraadiusele, kulumisele ja temperatuurile esitatud nõudeid. Nende näiteks on ISO 18752 standardi kohased konstantse rõhuga spiraalvoolikud.

  • Tekstiilkudumiga tugevdatud ristkudevoolikud: 6 mm – 51 mm
  • Teraskudumiga tugevdatud ristkudevoolikud: 5 mm – 102 mm
  • Teraskudumiga tugevdatud spiraalvoolikud: 6 mm – 76 mm
  • Termoplastvoolikud: 2 mm – 38 mm
  • PTFE-voolikud: 2 mm – 76 mm

Voolikuliitmikud

Hüdrovoolikuliitmike täielik seeria. Lekkekindlad voolikuliitmikud kõikide süsteemide ja voolikutüüpide jaoks Põhiliitmikud kõigile süsteemidele (BSP, JIC, SAE, Metric, JIS, Banjo jne) Erinevad hülsiseeriad, eriliitmikud spiraalvoolikutele suure rõhu ja kõrgsurve jaoks. Liitmikud koguni rõhule 2750 bar. Kõik Alfagomma valmistatud liitmikud on kaetud progressiivse TOP COAT (ATC) pinnakattega, mis on Alfagomma välja töötatud ja patenteeritud.

Kõrgsurvevoolikud

Kummist ja termoplastist kõrgsurvevoolikud hüdraulilistele tööriistadele ja vesihüdraulikale. Dunlop Hiflex Oy on Saksamaa ettevõtte Spir Stariametlik esindaja Soomes. Termoplastist Spir Star voolikukoostud valmistatakse Dunlop Hiflex Oy Pirkkala üksuses, kus töötab Spir Stari kehtestatud kvaliteedinõuetele vastav tootmisliin vajalike masinate ja seadmetega (katsesurvestamine kuni rõhuni 4000 bar). Tootevalik sisaldab voolikuid suurusega DN03–DN25, mille maksimaalne töörõhk on kuni 3200 bar.

Lae kataloog alla / Скачать каталог

Torud

Hüdraulikatorud, nende painutamine, keevitamine ja jootmine vastavalt kliendi soovile läbimõõduga 4–80 mm. Ulatuslik tarnijate võrk võimaldab paigaldistes kasutada kvaliteetseid komponente. Kvaliteedi tagab torude puhastamine ja täpne 3D-mõõteseade, millega saadakse usaldusväärselt soovitud tulemus.

Pöördliitmikud

Pöördliitmikud on välja töötatud selleks, et tagada nende pikaajaline sooritusvõime seadmetes, mis eeldavad pidevat või ajutist pöörlemist. Kompaktne vorm, ühtlane pöörlemine, töörõhk koguni 420 bar (6000 PSI) ja suurused koguni kuni 51 mm. Liitmike pinnakatteks on kasutatud TOP COAT (ATC) tehnoloogiat, mille on uuendusliku pindamismeetodina välja töötanud ja patenteerinud Alfagomman Research & Developmenti meeskond.