Müügimeeskond

Palume saata Tallinna kauplusele suunatud päringud e-posti aadressile: tallinn@dunlophiflex.ee

ja Tartu kauplusele suunatud päringud e-posti aadressile: tartu@dunlophiflex.ee

 

Tallinn

Madis Tarvas

Piirkonnajuht
+372 505 0836
madis.tarvas@dunlophiflex.ee

Rene Ariva

Müük ja tootmine
+372 519 02205
rene.ariva@dunlophiflex.ee

Rainer Hohensee

Müük
+372 5305 0837
rainer.hohensee@dunlophiflex.ee

 

Tartu

Jüri Vingisar

Piirkonnajuht
+372 507 1654
juri.vingisar@dunlophiflex.ee

Siim Neerut

Müük
+372 506 1392
siim.neerut@dunlophiflex.ee